Fluch oan:

Melding wijziging leidinggevende

Heeft u een alcoholvergunning of exploitatievergunning? Dan kunt u een nieuwe leidinggevende laten toevoegen op de vergunning.

U kunt dit direct digitaal doorgeven.

Kunt of wilt u niet digitaal aanvragen?

Download het formulier verklaring leidinggevende en vul in.

Voorwaarden voor een (nieuwe) leidinggevende bij een exploitatievergunning

  • Minimaal 18 jaar (21 jaar bij coffeeshops).
  • Geen slecht levensgedrag. Bijvoorbeeld een gevangenisstraf en/of geldboete.
  • Staat niet onder curatele.

Voorwaarden voor een (nieuwe) leidinggevende bij een alcoholvergunning

  • Minimaal 21 jaar.
  • Geen slecht levensgedrag. Bijvoorbeeld een gevangenisstraf en/of geldboete.
  • Staat niet onder curatele. Voor meer informatie ga naar de website van de Rechtspraak.
  • Ingeschreven in het online Register Sociale Hygiëne. Voor meer informatie ga naar de website van het Register Sociale Hygiëne.

Melding wijziging vergunning

Heeft u een alcoholvergunning of exploitatievergunning? Dan is een melding nodig bij het groter of kleiner maken van een bestaande ruimte of terras die op uw vergunning staat. Ook bij een nieuwe ruimte of nieuw terras is een melding nodig. U kunt digitaal een aanvraag voor het wijzigen van de vergunning(en) indienen.

Kunt of wilt u niet digitaal aanvragen?

Download het aanvraag/wijziging van lokaliteit(en)/terras van een horecabedrijf (PDF, 65.61 KB) formulier en vul in.

Melding bijeenkomst persoonlijke aard

U mag als paracommercieel horecabedrijf maximaal 4 keer per jaar een privébijeenkomst organiseren waar alcohol wordt geschonken. Denk bijvoorbeeld aan een bruiloft, feest, receptie, jubileum, verjaardag of condoleance. Deze bijeenkomsten horen niet bij de normale activiteiten van uw horecabedrijf.

Hoe melden?

Geef uiterlijk 3 weken voor de bijeenkomst uw melding digitaal door.

Wilt of kunt u niet digitaal melden?

Download dan het volgende formulier en vul in:

Meldingformulier bijeenkomsten van persoonlijke aard

Vragen of meer informatie

Neem contact op met de gemeente Leeuwarden.